Van Gaal powalczy o piłkarza z byłym pracodawcą

Van Gaal powalczy o piłkarza z byłym pracodawcą
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Manchester United spróbuje w styczniu sprowadzić Felipe Andersona.

22-letni Brazylijczyk mógł trafić na Old Trafford już w trakcie letniego okna transferowego, ale wówczas oferta "Czerwonych Diabłów", opiewająca na 30 milionów funtów, została odrzucona. Louis van Gaal nie zrezygnował jednak ze sprowadzenia kreatywnego pomocnika i zimą może podjąć kolejną próbę jego zakupu.

Sprowadzenie Andersona do Manchesteru nie będzie jednak prostą sprawą. Lazio na pewno zażąda sporej sumy pieniędzy za swojego asa, a poza tym United to nie jedyny klub, który monitoruje sytuację piłkarza. Coraz więcej mówi się o zainteresowaniu ze strony Bayernu Monachium, a Bawarczycy bez wątpienia będą w stanie dotrzymać kroku Anglikom pod względem finansowym.

Anderson był w dobrej dyspozycji w dotychczasowych spotkaniach obecnego sezonu. W barwach Lazio wystąpił w sumie w 13 spotkaniach, w trakcie których 5-krotnie wpisał się na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy