Vieira szczęśliwy w nowym klubie.

Vieira szczęśliwy w nowym klubie.
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.devilpage.pl

Pomocnik reprezentacji Francji, a od niedawna mediolańskiego Interu, Patrick Vieira, powiedział na wczorajszej konferencji prasowej, że jest bardzo zadowolony, że trafił właśnie do klubu z Mediolanu."Jestem sz(...)

Pomocnik reprezentacji Francji, a od niedawna mediolańskiego Interu, Patrick Vieira, powiedział na wczorajszej konferencji prasowej, że jest bardzo zadowolony, że trafił właśnie do klubu z Mediolanu."Jestem szczęśliwy, że tu trafiłem. W klubie panuje znakomita atmosfera, mamy bardzo dobrych, żądnych sukcesów graczy i jestem pewien, że zdobędziemy w nadchodzącym sezonie niejedno trofeum." - powiedział francuski zawodnik. Dodał też, że to właśnie Inter najbardziej się starał o jego pozyskanie i właśnie to przekonało byłego kapitana Arsenalu do przeprowadzki do tej drużyny.Przypomnijmy, że również Manchester United był zainteresowany pozyskaniem Vieiry, ale sir Alex Ferguson wybrał Michaela Carricka z Tottenhamu Hottspur.Vieira trafił do interu za 9.5 mln euro.
Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy