Villa może zagrać w Premier League. Kibice znów oszukani?

Villa może zagrać w Premier League. Kibice znów oszukani?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Manchester Evening News

David Villa może trafić na wypożyczenie do Manchesteru City.

"The Citizens" chcą powtórzyć zeszłoroczną operację z udziałem Franka Lamparda, który na The Etihad przybył chwilę po transferze do New York City FC w sierpniu zeszłego roku.

Zdaniem "Manchester Evening News", podobną drogą może podążyć 33-letni Villa, który do niebieskiej części miasta miałby trafić w zimowym oknie transferowym, tym samym wzmacniając formację ofensywną zespołu Manuela Pellegriniego. 

Hiszpan, który w przeszłości grał m.in. w Barcelonie czy Atlético Madryt, trafił do Stanów Zjednoczonych w maju 2014, podpisując trzyletni kontrakt. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy