Villas-Boas marzy o Japonii

Villas-Boas marzy o Japonii fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMC

Szkoleniowiec Olympique Marsylia, André Villas-Boas, udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swoich planów i ambicji.

Ekipa z Marsylii ma za sobą niezwykle udany sezon. Zespół prowadzony przez portugalskiego szkoleniowca zajął w niedawno zakończonych ze względu na pandemię koronawirusa rozgrywkach ligi francuskiej drugie miejsce jedynie za Paris Saint-Germain. Tym samym wywalczył sobie awans do następnej edycji Ligi Mistrzów.

Na razie nie wiadomo, jaka będzie najbliższa przyszłość 42-latka. Twierdzi on jednak, że we Francji czuje się bardzo dobrze i w najbliższym czasie stawi się w klubie na rozmowach.

- Zamierzam w poniedziałek przylecieć do Maryslii i spotkać się z władzami. Dla mnie w tym momencie kluczowe jest to, co wydarzy się w klubie w najbliższym czasie. Muszę wiedzieć, z kim ewentualnie będę współpracował. Chcę też mieć świadomość, ile zamierzamy inwestować, i przede wszystkim, czy mieszczę się dalej w koncepcji. Po takiej rozmowie podejmę decyzję - przyznał.

- Nie będę ukrywał, że intrygująca jest dla mnie wizja prowadzenia Marsylii w Lidze Mistrzów. Na siłę nie będę szukał innych opcji. Jeśli otrzymam odpowiednie warunki do pracy, zostanę.

Portugalczyk nie wyklucza jednak, że w wypadku niepowodzenia w negocjacjach, poszuka dla siebie innego miejsca.

- Nie kryję też, że mam swoje ambicje i geografia nie stanowi dla nich żadnej przeszkody. Wciąż marzę o tym, by wybrać się do Japonii. Poznać tamtejszą kulturę oraz futbol - odpowiedział zagadkowo.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy