Vinícius Júnior do piłkarza Barcelony: Zamknij się, jesteś okropny [WIDEO]

2023-04-06 08:48:31; Aktualizacja: 1 rok temu
Vinícius Júnior do piłkarza Barcelony: Zamknij się, jesteś okropny [WIDEO] Fot. TV
Mateusz Michałek Źródło: Mundo Deportivo

W trakcie środowego El Clásico nie brakowało emocji. Iskrzyło chociażby między Viníciusem Júniorem a piłkarzami Barcelony.

Vinícius Júnior tuż przed przerwą strzelił pierwszego gola dla Realu Madryt w rewanżowym meczu w ramach półfinału Pucharu Króla z Barceloną. Oprócz zdobycia bramki Brazylijczyk parokrotnie ścierał się z zawodnikami katalońskiego zespołu. Do spięć doszło między nim a Gavim, Ronaldem Araújo czy Ferranem Torresem.

To ostatnie miało miejsce kilka minut przed końcowym gwizdkiem. „Zamknij się, jesteś okropny” - powiedział zawodnik Realu w kierunku Torresa, co uchwyciły kamery. Koledzy z zespołu 22-latka uspokajali go, by nie otrzymał drugiej żółtej kartki. To oznaczałoby brak gry w finale pucharu z Osasuną.

Kartonikiem Vinícius został ukarany w 26. minucie, co było konsekwencją intensywnych przepychanek z Gavim.

W środę oprócz reprezentanta Brazylii trzy gole dla Realu strzelił Karim Benzema. Madrytczycy wygrali 4:0, z nawiązką odrabiając straty z pierwszego meczu półfinałowego. Finał rozgrywek zaplanowano na 6 maja. Odbędzie się on na Estadio de La Cartuja w Sewilli.

„Królewscy” będą mieli okazję zdobyć dwudziesty puchar kraju w swojej historii.