W styczniu transfer Gabigola? Bez opuszczania Włoch!

W styczniu transfer Gabigola? Bez opuszczania Włoch!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: calcio news

Gabriel Barbosa, czyli po prostu Gabigol, może dołączyć do Empoli.

Brazylijczyk był bohaterem jednego z najciekawszych transferów letniego okna, ale mimo wielkich oczekiwań kariera w Mediolanie nie układa się po jego myśli. 20-latek zaliczył zaledwie jeden, w dodatku tylko 16-minutowy występ w Serie A. 

Przydatność napastnika dla zespołu kwestionował między innymi Roland De Boer, brak niedawno zwolnionego trenera Franka De Boera. Stwierdził on, że była to typowa, biznesowa transakcja (WIĘCEJ). Na Giuseppe Meazza nie skreślają jednak utalentowanego piłkarza.

Zdaniem "Calcio News", Piero Ausilio rozważa najlepsze opcje w sprawie przyszłości Gabigola. Dyrektor sportowy bierze pod uwagę wypożyczenie go w styczniu do Empoli, gdzie mógłby przystosować się do warunków gry w silnej, europejskiej lidze. Wiele zależy jednak od tego, jak swojego podopiecznego oceni nowy trener - Stefano Pioli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy