Walka o Martineza. City faworytem?

Walka o Martineza. City faworytem?
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: El Mundo Deportivo

Manchester City rywalizuje z lokalnym rywalem, United, o gracza Athleticu Bilbao, Javiego Martineza. Wygląda na to, że jest w stanie wyłożyć więcej.

Mówi się o kwocie rzędu 25 milionów funtów. Roberto Mancini wysłał swoich skautów, by obejrzeli byłego gracza Osasuny, a Alex Ferguson miał okazję zmierzyć się z Baskami w Lidze Europejskiej.

23-letni Martinez ma w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego w wysokości 34 milionów, jednak klub powinien zaakceptować ofertę, jaką mają zamiar złożyć "The Citizens". Sam zainteresowany twierdzi jednak, że to za wysoka kwota.

- Wątpię, żeby ktoś chciał za mnie aż tyle zapłacić. To bardzo wysoka kwota. Nie sądzę, że jestem aż tyle wart. - mówi Martinez dla "El Mundo Deportivo".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy