Walka w Londynie o chorwacki talent

Walka w Londynie o chorwacki talent fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Tottenham oraz Arsenal stoczą kolejny bój, tym razem o dynamicznego, młodego pomocnika Dinama Zagrzeb, Milana Badelja.

Młody Chorwat jest uznawany w swoim kraju za największy piłkarski talent, więc nic dziwnego, że po kolejnych fantastycznych występach w swojej drużynie zgłosiły się do niego najbardziej znane kluby z całej Europy. Oliwy do ognia mogą dodać wypowiedzi samego piłkarza, który chciałby przenieść się właśnie do Premier League.

Zaporowa może okazać się cena za Chorwata. Dinamo Zagrzeb chciałoby za niego otrzymać kwotę w granicach 18 milionów funtów, która w zimowym okienku odstraszyła już zespoły Lazio Rzym oraz Palermo. Sugeruje się, że większe szanse na pozyskanie dwudziesto dwu letniego pomocnika ma Tottenham, z którym po tym sezonie może pożegnać się kolega z reprezentacji Badelja, Luka Modrić.

Wychowanek NK Ponikve w Zagrzebiu pojawił się już w 2002 roku, by reprezentować barwy NK Zagrzeb. 3 lata później przeniósł się do zespołu z tego samego miasta, Dinama. W tym sezonie młody pomocnik pojawił się 14 meczach, strzelając jedną bramkę. W 2010 roku zadebiutował w reprezentacji Chorwacji, w której wystąpił trzykrotnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy