Wálter Martínez, uczestnik Mistrzostw Świata w 2010 roku, nie żyje

Wálter Martínez, uczestnik Mistrzostw Świata w 2010 roku, nie żyje fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Prensa

Były reprezentant Hondurasu, Wálter Martínez, został znaleziony martwy.

37-latek bawił się z soboty na niedzielę w Nowym Jorku wspólnie ze znajomymi. Nikt z nich nie miał pojęcia, co wydarzy się kilka godzin później.

Następnego dnia nad ranem jeden ze znajomych znalazł byłego pomocnika leżącego na podłodze. Nie dawał on znaków życia, dlatego niezwłocznie próbowano go reanimować. Akcja jednak się nie powiodła.

Lekarz, który przybył na miejsce jakiś czas później, stwierdził, że Martínez zmarł na skutek zawału serca.

Pomocnik pierwsze piłkarskie kroki stawiał w CD Victoria. W swojej karierze występował również między innymi w Beijing Sinobo Guoan, Deportivo Alavés czy San Jose Earthquakes.

W styczniu 2016 roku podjął decyzję o zakończeniu kariery.

Martínez był wielokrotnym reprezentantem Hondurasu. W barwach drużyny narodowej miał okazję wystąpić na Mistrzostwach Świata w RPA, które odbyły się w 2010 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy