Wayne Rooney pozostanie w Derby County

Wayne Rooney pozostanie w Derby County fot. Derby County
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: talkSPORT

Wayne Rooney ma pozostać na stanowisku trenera Derby County - czytamy na łamach serwisu talkSPORT.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że legenda Manchesteru United i reprezentacji Anglii może zostać zwolniona z funkcji menedżera „The Rams“. W tym tygodniu pojawił się na pierwszych stronach gazet po tym, jak w Internecie opublikowano zdjęcia z jego udziałem w hotelu z modelkami, podczas gdy przyczynił się również do kontuzji Jasona Knighta na treningu.

- Jest dużo niepokoju wokół Derby County i niechcianego rozgłosu, gdy został uwieczniony na wszystkich pierwszych stronach gazet - skomentował dziennikarz Jim White. - Rooney spotkał się we wtorek z zarządem Derby i działacze bardzo wyraźnie powiedzieli mu, co myślą o weekendowych wydarzeniach.

- Derby po prostu nie będzie stać na zwolnienie go. To jest wiadomość, którą mi przekazano. On będzie kontynuował swoją pracę - skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy