Webster wraca do Szkocji

Webster wraca do Szkocji
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.SkySports.com

Po pół roku spędzonym w angielskim Wigan Athletic, Andy Webster zmienia klub. Były zawodnik Hearts powraca do szkockiej ekstraklasy, gdzie na zasadzie wypożyczenia będzie występował w Glasgow Rangers. Umowa z v(...)

Po pół roku spędzonym w angielskim Wigan Athletic, Andy Webster zmienia klub. Były zawodnik Hearts powraca do szkockiej ekstraklasy, gdzie na zasadzie wypożyczenia będzie występował w Glasgow Rangers. Umowa z vice liderem Bank of Scotland będzie obowiązywała do końca obecnego sezonu.

Jest to pierwszy transfer zespołu z Ibrox Stadium po odejściu Paula Le Guena.

"Wiele razy grałem przeciwki Rangers w czasach, gdy byłem zawodnikiem Hearts. Będzie dla mnie zaszczytem, gra na Ibrox przy 50 tysięcznej publiczności. Zdecydowałem się na transfer już teraz i mam nadzieję, że po zakończeniu sezonu będę mógł dalej grać w Glasgow."-powiedział Webster na oficjalnej stronie klubu.
Więcej na temat: Szkocja Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy