Wenger: Tej drużyny wolałbym uniknąć w ćwierćfinale

Wenger: Tej drużyny wolałbym uniknąć w ćwierćfinale
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Sky Sports

Menadżer Arsenalu, Arsène Wenger, wyznał, której drużyny nie chciałby wylosować w ramach 1/4 finału Ligi Europy.

„Kanonierzy” w czwartek wywalczyli awans do kolejnej rundy Ligi Europy, po tym jak w rewanżowym starciu ponownie pokonali AC Milan, tym razem 3-1. Szkoleniowiec Arsenalu, Arsène Wenger, ujawnił z jaką drużyną nie chciałby się spotkać na etapie ćwierćfinału.

- Najbardziej chciałbym uniknąć Atlético Madryt, ponieważ to najlepsza drużyna w pozostałej ósemce. Myślę, że to ona byłaby faworytem w ewentualnym dwumeczu - powiedział. - Oczywiście moje zdanie nie ma większego znaczenia, ponieważ nie jestem w stanie wpłynąć na przebieg losowania. Jeśli trafimy na Hiszpanów, będziemy musieli zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ich wyeliminować.

68-letni Francuz wypowiedział się także na temat wczorajszego meczu z Milanem: - Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, aby podtrzymać dobrą passę. Po utracie bramki mój zespół odpowiednio zareagował, pokazując, że potrafi zdominować przebieg gry. Spotkanie było bardzo trudne, dlatego jestem niezmiernie szczęśliwy i dumny, że udało nam się je wygrać.

Czy życzenie Wengera się spełni, przekonamy się już dzisiaj mniej więcej o godzinie 13, kiedy to powinno rozpocząć się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy