Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

W ten niezwykły dzień chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Wam zdrowych, szczęśliwych i spędzonych w rodzinnym gronie świąt. Przed nami wyjątkowe dni, w czasie których trzeba odłożyć na bok wszelkie troski, i które warto spędzić ze swoimi najbliższymi.

My również skupimy się na świętowaniu, ale nie oznacza to, że w najbliższych dniach na stronie nie będą pojawiały się żadne informacje. Zapraszamy więc do jej odwiedzania w przerwach na degustację kolejnych świątecznych potraw.

Wkrótce na stronie dojdzie do kilku zmian, ale poinformujemy o tym w osobnym tekście.

Dziękujemy, że z nami jesteście!  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie CIES: Piłkarze z największym wzrostem wartości w listopadzie Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Piłkarski Brexit, czyli utrudnienia w transferach do Premier League. 15 punktów do raju [OFICJALNIE] Piłkarski Brexit, czyli utrudnienia w transferach do Premier League. 15 punktów do raju [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy