Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

W ten niezwykły dzień chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Wam zdrowych, szczęśliwych i spędzonych w rodzinnym gronie świąt. Przed nami wyjątkowe dni, w czasie których trzeba odłożyć na bok wszelkie troski, i które warto spędzić ze swoimi najbliższymi.

My również skupimy się na świętowaniu, ale nie oznacza to, że w najbliższych dniach na stronie nie będą pojawiały się żadne informacje. Zapraszamy więc do jej odwiedzania w przerwach na degustację kolejnych świątecznych potraw.

Wkrótce na stronie dojdzie do kilku zmian, ale poinformujemy o tym w osobnym tekście.

Dziękujemy, że z nami jesteście!  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy