„Widzę Lobotkę w Barcelonie lub Realu”

„Widzę Lobotkę w Barcelonie lub Realu”
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sport

Milan Škriniar wypowiedział się na łamach mediów na temat swojego reprezentacyjnego kolegi, Stanislava Lobotki.

W poprzednim roku eksperci sportowi w Polsce byli pod wielkim wrażeniem gry Stanislava Lobotki, od którego w dużym stopniu zależała gra Słowacji na młodzieżowych Mistrzostwach Europy w naszym kraju. Dobra dyspozycja piłkarza porównywanego do Marco Verrattiego została doceniona przez Celtę Vigo, która zdecydowała się na jego wykupienie za pięć milionów euro z Nordsjaelland.

Od początku gry w lidze hiszpańskiej wychowanek AS Trenczyn zbiera bardzo pochlebne opinie i jest uważany za jednego z najciekawszych graczy, którzy poprzedniego lata trafili do LaLiga. Ze względu na swój styl gry 23-latek nie zanotował żadnej bramki lub asysty, ale ma na koncie 26 występów w pierwszym zespole Celty.

Teraz na temat Lobotki wypowiedział się obrońca Interu, Milan Škriniar. Słowacki defensor przyznał, że jego zespół interesował się piłkarzem Celty.

- Nawet Spalletti poprosił mnie, żebym spytał go o chęć transferu. Byłbym zadowolony z jego dołączenia, ale sprawa rozbiła się prawdopodobnie o finanse. Powiedziałem mu, że latem pójdzie do Barcelony lub Realu Madryt. Widzę go tam.

- Czy spotkamy się tam wspólnie? To byłoby wspaniałe. Wiecie, co jest najśmieszniejsze? Kiedy grałem w Žilinie i on w Trenczynie, to nigdy nie pomyślelibyśmy, że kiedyś będziemy rozmawiać o takich rzeczach. Mówimy przecież o Barcelonie i Realu, a latem może się to ziścić – powiedział Škriniar.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy