Wielka czystka w Tottenhamie?

Wielka czystka w Tottenhamie?
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: The Telegraph

Tottenham zamierza rozstać się z kilkoma zawodnikami.

Jak czytamy w "The Telegraph", tego lata klub z White Hart Lane chce zakończyć współpracę z co najmniej sześcioma piłkarzami. Na liście transferowej mają znajdować się takie nazwiska jak Aaron Lennon, Paulinho, Younès Kaboul, Étienne Capoue, Benjamin Stambouli i Emmanuel Adebayor. Wszyscy wymienieni gracze mają pożegnać się z "The Spurs" w przeciągu kolejnych tygodni.

Jednak to wcale nie musi być koniec wyliczanki. Zarząd z północnego Londynu ma także w planach sprzedaż Roberto Soldado i Vlada Chiricheșa. W ich przypadku włodarze zdążyli odrzucić kilka ofert, oczekując znacznie lepszych propozycji. Dalsza przyszłość Lewisa Holtby'ego również stoi pod znakiem zapytania.

Łączna wycena piłkarzy oscyluje w granicach 70 milionów funtów, z czego największą wartość ma posiadać Paulinho (17 milionów funtów).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy