Wielka oferta Chińczyków za Benteke. Jest stanowisko Belga!

Wielka oferta Chińczyków za Benteke. Jest stanowisko Belga!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Chińskie kluby są bardzo zainteresowane sprowadzeniem Christiana Benteke.

Najbardziej zdeterminowani, żeby go pozyskać są działacze Beijing Guoan. Klub z Pekinu jest skłonny zapłacić za napastnika przynajmniej 40 milionów funtów plus bonusy. Zainteresowanych jest jednak o wiele więcej. Nie wiadomo, ile dokładnie są w stanie zapłacić za Benteke inne drużyny, ale można przypuszczać, że chodzi o podobne kwoty.

Wszystko wskazuje jednak na to, że napastnik nie trafi do Państwa Środka. Zdaniem „Daily Mail”, gwiazdor Crystal Palace nie zamierza odchodzić ze swojego obecnego zespołu i chce kontynuować współpracę z Samem Allardycem, który objął go pod koniec grudnia. Wielkie zarobki w Chinach, przynajmniej na razie, go nie interesują.

Benteke trafił do Crystal Palace latem zeszłego roku za 26 milionów funtów. Od tamtej pory rozegrał 17 spotkań w Premier League, w których strzelił osiem goli i zanotował asystę.

Jego niezła forma nie przełożyła się na wyniki „Orłów”, które zajmują miejsce tuż przed strefą spadkową. Niedawne przyjście do klubu Allardyce'a, który został następcą Alana Pardewa, ma to zmienić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy