Wielki pech Bournemouth. Dramat największej gwiazdy zespołu

Wielki pech Bournemouth. Dramat największej gwiazdy zespołu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Bournemouth

Callum Wilson nie będzie zdolny do gry przez co najmniej sześć miesięcy.

Beniaminek może mówić o wielkim pechu, bowiem na liście długoterminowych absencji są już dwaj nowi zawodnicy, sprowadzeni za rekordowe pieniądze, czyli Tyrone Mings oraz Max Gradel. Kontuzja największej gwiazdy zespołu jest jednak najbardziej bolesna, zwłaszcza że 23-latek miał na swoim koncie aż pięć strzelonych goli, co stanowi ponad połowę dorobku drużyny.

Napastnik urazu doznał w ostatnim meczu przeciwko Stoke, który zakończył już w 17. minucie. Choć plac gry opuścił o własnych siłach - co prawda kulejąc - diagnoza okazała się bezlitosna. Wilson zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie, co oznacza co najmniej półroczną przerwę. Kontuzja nadeszła w najgorszym momencie, bowiem piłkarz miał otrzymać powołanie do reprezentacji Anglii, w której nigdy jeszcze nie zadebiutował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy