Wielki powrót Ibrahimovicia?!

Wielki powrót Ibrahimovicia?! fot. Los Angeles Galaxy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Il Giornale

Media z Półwyspu Apenińskiego donoszą, że Zlatan Ibrahimović poprzez swojego agenta zgłosił akces do ponownej gry w Interze Mediolan.

Szwed pomimo 38 lat na karku nadal znajduje się w doskonałej formie, o czym świadczy bilans 30 bramek i siedmiu asyst w 30 rozegranych meczach w 2019 roku dla Los Angeles Galaxy. Mając to na uwadze, doświadczony napastnik szuka nowych wyzwań, a takowym z pewnością mógłby być powrót na boiska Serie A.

W rozmowie z „La Gazzettą dello Sport” Zlatan Ibrahimović poinformował, że bierze to pod uwagę, a temat został szybko podchwycony. Według „Il Giornale” Mino Raiola, agent zawodnika, skontaktował się już z władzami Interu Mediolan, aby omówić ewentualny powrót „Ibry” na Giuseppe Meazza.

Przypomnijmy, że 116-krotny reprezentant „Trzech Koron” w latach 2006-2009 przywdziewał trykot „Nerazzurrich”. Wystąpił wówczas w 117 meczach, strzelił 66 goli i posłał 30 kluczowych podań.

Wspomniane źródło donosi, że Szwed oczekuje kontraktu na dwa i pół roku, a w zamian może zgodzić się na niewielką obniżkę gaży względem tego, co inkasuje w Stanach Zjednoczonych (sześć milionów euro rocznie). Pojawiają się jednak głosy, że takim ruchem nie do końca zainteresowany jest Antonio Conte.

Na ten moment pewne jest zatem jedno: umowa Ibrahimovicia wygasa 31 grudnia. Oznacza to, że już wkrótce będzie on mógł zmienić pracodawcę na zasadzie wolnego transferu, co z pewnością zainteresuje wiele ekip.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy