Wielki powrót Kevina Vollanda możliwy już tego lata

Wielki powrót Kevina Vollanda możliwy już tego lata fot. AS Monaco
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Kevin Volland zatęsknił za Niemcami i rozważa powrót do ojczyzny podczas nadchodzącego okna transferowego - przekazał Florian Plettenberg.

Środkowy napastnik doskonale radził sobie w barwach Bayeru Leverkusen, nierzadko pełniąc rolę kapitana drużyny. W ciągu czterech lat zdołał uzbierać 50 trafień i 32 asysty przy 148 występach.

Znakomita forma pozwoliła mu na wyjazd z Niemiec i przeprowadzkę do Francji.

Od 2020 roku Kevina Vollanda oglądamy w AS Monaco, w którym miał on dwa bardzo udane premierowe sezony.

Podczas bieżącej kampanii wygląda to już dużo gorzej, co głównie wynika z faktu, że piłkarza trapią problemy zdrowotne. Dla przykładu, zamiast 40 spotkań zgromadził on około połowę tej liczby.

Najnowsze wieści sugerują, że 30-latek zaczął tęsknić za ojczyzną i rozważa on powrót już podczas nadchodzącego okna transferowego.

Jedną z opcji dla piętnastokrotnego reprezentanta Niemiec jest VfL Wolfsburg.

Wstępnie mówimy o kwocie pięciu-siedmiu milionów euro, co oczywiście leży w zasięgu „Wilków”.

Florian Plettenberg przedstawia również inny scenariusz. Wobec faktu, że umowa atakującego obowiązuje jeszcze przez rok, powrót może zostać odłożony do 2024 roku.

Volland w swoim CV posiada takie kluby, jak TSV 1860 Monachium czy TSG 1899 Hoffenheim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy