Wielki talent w United [WIDEO]

Wielki talent w United [WIDEO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Elf Voetbal

Tahith Chong potwierdził, że latem zostanie zawodnikiem Manchesteru United.

Urodzony 4 grudnia 1999 roku lewoskrzydłowy przeniesie się z Feyenoordu Rotterdam.

Chong ma korzenie w Curaçao, jednak reprezentuje Holandię. Dotychczas, ze sporym powodzeniem, grał w kadrach do lat 15, 16 i 17.

Zainteresowanie talentem przejawiały czołowe kluby Premier League. - Tutaj i w Arsenalu młodzi zawodnicy dostają szansę szybciej niż w Chelsea czy Manchesterze City. United zrobiło na mnie lepsze wrażenie. Możesz "to" poczuć, już wchodząc do klubu - tak decyzję wytłumaczył sam Tahith.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy