Willian jednak z szansami na pozostanie w Europie? Brazylijczyk zaoferowany Milanowi

Willian jednak z szansami na pozostanie w Europie? Brazylijczyk zaoferowany Milanowi fot. Focus Images / MB Media / Pressfocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport

AC Milan otrzymał propozycję zakontraktowania Williana. Doświadczony skrzydłowy znajduje się na wylocie z Arsenalu i szuka chętnego na swoje usługi w Europie - poinformował Simone Rovera z RMC Sport.

Przedstawiciele „Kanonierów” nie zdołali znaleźć żadnego zespołu gotowego wyłożyć kwotę odstępnego na byłego reprezentanta Brazylii i dlatego otworzyli się w ostatnim czasie na rozstanie z nim na zasadzie wolnego transferu.

Z zaistniałego faktu postanowiło bardzo szybko skorzystać Corinthians i przedstawiło 33-latkowi propozycję nawiązania współpracy.

Willian nie zdecydował się na razie na zaakceptowanie lub odrzucenie oferty powrót do macierzystego klubu, który opuścił w połowie 2007 roku na rzecz przeprowadzki do Szachtara Donieck, ponieważ w pierwszej kolejności zależy mu na dalszej grze w Europie.

W związku z tym agenci doświadczonego skrzydłowego zaproponowali jego usługi kilku mocnym drużynom ze Starego Kontynentu. Simone Rovera z RMC Sport uważa, że wśród nich znajduje się między innymi AC Milan.

„Rossoneri” nie odnieśli się w żaden klarowny sposób do kandydatury Brazylijczyka i na razie rozważają na najwyższym szczeblu ewentualny sens zakontraktowania 33-latka.

Jeżeli władze ekipy z San Siro uznają, że może on się przydać Stefano Piolemu, to wówczas zespół z Półwyspu Apenińskiego może wysunąć się na czoło wyścigu o względy Williana, który w przypadku pozostania w Arsenalu nie odgrywałby praktycznie żadnej roli w klubie dowodzonym przez Mikela Artetę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy