Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek przed meczem z Chojniczanką Chojnice. „Tego teraz potrzebujemy”

Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek przed meczem z Chojniczanką Chojnice. „Tego teraz potrzebujemy” fot. Mateusz Porzucek PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zmierzy się z Chojniczanką Chojnice w ramach zaplecza Ekstraklasy, a przed meczem odbyła się konferencja prasowa z udziałem Jerzego Brzęczka.

Wisła Kraków na początku sezonu prezentowała się dobrze, ale im dalej w las, tym spadkowicz spuścił z tonu. Jakby tego było mało, zespół zmaga się z wieloma kontuzjami, a teraz do grona niedysponowanych dołączył Michał Żyro.

W piątek przed 13-krotnym mistrzem Polski ważne starcie przeciwko Chojniczance Chojnice. Zanim jednak spotkanie, odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenera Jerzego Brzęczka.

- Ostatni czas był dla nas bardzo ważny i liczymy na to, że uda nam się przełożyć na boisko to, nad czym pracowaliśmy w ostatnim okresie, dzięki czemu nasza gra będzie wyglądała lepiej. Nie zapominajmy jednak o tym, że czterech zawodników nie trenowało z nami, bo uczestniczyło w meczach swoich reprezentacji, ale najważniejsze jest to, że wrócili do nas bez żadnego urazu i są gotowi do gry. Skupiliśmy się przede wszystkim na tych elementach, które po przeprowadzonej analizie pierwszej części sezonu wymagały poprawy i mam wielką nadzieję, że będziemy skuteczniejsi i będziemy zdobywać punkty, bo jest to dla nas priorytet. Potrzeba nam pozytywnej serii i powrotu do oczekiwanej gry w obronie - twierdzi.

Czego można spodziewać się po rywalu?

- Musimy więc zachować czujność przy stałych fragmentach gry, ale mamy swój plan na to spotkanie, a najważniejsze będzie realizacja tego, co sobie założyliśmy. Odpowiedzialność, determinacja i spokój będą decydujące - dodał.

Początek piątkowej rywalizacji punktualnie o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy