Wisła Kraków: Nowa umowa na 18. urodziny, czyli Piotr Starzyński zostaje w klubie [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Nowa umowa na 18. urodziny, czyli Piotr Starzyński zostaje w klubie [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o przedłużeniu współpracy z Piotrem Starzyńskim.

Nominalny lewoskrzydłowy w połowie 2020 roku trafił do akademii młodzieżowej „Białej Gwiazdy”, a już kilka miesięcy później awansował do pierwszego zespołu.

W poprzednim sezonie zawodnik uzbierał 15 występów okraszonych golem w ostatniej kolejce Ekstraklasy przeciwko Piastowi Gliwice. Na ten moment ma już 32 spotkania.

Włodarze klubu pokładają w jednokrotnym reprezentancie Polski U-21 duże nadzieje, dlatego z pewnością cieszy ich odnowienie współpracy.

Piotr Starzyński w dniu swoich 18. urodzin podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. Tym samym zostaje w Wiśle Kraków, gdzie korzysta ze statusu młodzieżowca.

***

Wisła Kraków: 10 największych sprzedaży w historii klubu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy