Wisła Kraków: Nowa umowa na 18. urodziny, czyli Piotr Starzyński zostaje w klubie [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Nowa umowa na 18. urodziny, czyli Piotr Starzyński zostaje w klubie [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o przedłużeniu współpracy z Piotrem Starzyńskim.

Nominalny lewoskrzydłowy w połowie 2020 roku trafił do akademii młodzieżowej „Białej Gwiazdy”, a już kilka miesięcy później awansował do pierwszego zespołu.

W poprzednim sezonie zawodnik uzbierał 15 występów okraszonych golem w ostatniej kolejce Ekstraklasy przeciwko Piastowi Gliwice. Na ten moment ma już 32 spotkania.

Włodarze klubu pokładają w jednokrotnym reprezentancie Polski U-21 duże nadzieje, dlatego z pewnością cieszy ich odnowienie współpracy.

Piotr Starzyński w dniu swoich 18. urodzin podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. Tym samym zostaje w Wiśle Kraków, gdzie korzysta ze statusu młodzieżowca.

***

Wisła Kraków: 10 największych sprzedaży w historii klubu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy