Wisła Kraków w fantastyczny sposób wita się z I ligą. „Żiru” z kandydatem na bramkę sezonu [WIDEO]

Wisła Kraków w fantastyczny sposób wita się z I ligą. „Żiru” z kandydatem na bramkę sezonu [WIDEO] fot. Polsat Sport
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków w swoim drugim spotkaniu na szczeblu I ligi prowadzi do przerwy z Resovią 1:0. Bramką przedniej urody popisał się Michał Żyro.

„Biała Gwiazda” podczas sezonu 2021/2022 do samego końca wierzyła w utrzymanie, ale koniec końców musiała przełknąć gorycz zawodu.

Utytułowanemu klubowi przyszło rywalizować w drugiej lidze, a w pierwszym meczu przed własną publicznością padł bezbramkowy remis.

Nie rozpamiętując starcia z Sandecją Nowy Sącz, Wisła Kraków przystąpiła do spotkania z Resovią. W 18. minucie miejsce miała akcja, którą na długo zapamiętają kibice ekipy spod Wawelu.

Podopieczni Jerzego Brzęczka otrzymali rzut wolny, a piłka po główce Bartosza Jarocha trafiła do Michała Żyro.

Napastnik nie zastanawiał się długo i kropnął z woleja. Wyszło doskonale i chwilę potem 29-latek mógł zbierać gratulacje od kolegów.

Do przerwy goście prowadzą 1:0.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy