Wisła Kraków z dwoma absencjami na Zagłębie Lubin. Hyballa: Nie wszystko jest tak złe, na jakie wygląda

Wisła Kraków z dwoma absencjami na Zagłębie Lubin. Hyballa: Nie wszystko jest tak złe, na jakie wygląda fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Trener Wisły Kraków, Peter Hyballa, zabrał głos przed środowym meczem Ekstraklasy przeciwko Zagłębiu Lubin.

We wtorek i środę rozgrywane są mecze w ramach 26. kolejki Ekstraklasy. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie staną zespoły Zagłębia Lubin oraz Wisły Kraków.

Druga z tych ekip stanie tego dnia przed trudnym zadaniem. Ekipa Petera Hyballi zmaga się w ostatnich tygodniach z kryzysem i przegrała trzy ostatnie mecze.

- Nie wszystko jest tak złe, na jakie wygląda. Fakt, przegraliśmy trzy mecze, więc wszyscy nas krytykują, że nasza gra wygląda źle. Moim zdaniem spotkanie z Rakowem było w naszym wykonaniu dobre, to samo tyczy się starcia z Wartą Poznań. Mieliśmy sporo strzałów i okazji, ale drużyna nadal cieszy się moim zaufaniem. Pracujemy nad tym, by było lepiej - stwierdził.

Przy okazji środowego starcia Niemiec będzie musiał poradzić sobie bez dwóch podstawowych obrońców. Nie zagrają Michal Frydrych oraz Uroš Radaković.

- Mamy wiele możliwości, bo w tym miejscu boiska mogą grać też Burliga, Sadlok, Kone, Szota oraz Hoyo-Kowalski. Jeszcze nie podjąłem decyzję odnośnie do składu i dziś tego nie zdradzę - dodał.

Początek środowego starcia pomiędzy Zagłębiem Lubin a krakowską Wisłą o godzinie 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy