Wisła Kraków z ŁKS-em Łódź bez sześciu zawodników [OFICJALNIE]

Wisła Kraków z ŁKS-em Łódź bez sześciu zawodników [OFICJALNIE] fot. Piotr Homel / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Wisła Kraków

Wisła Kraków zmierzy się z ŁKS-em Łódź w piątek, a trener Radosław Sobolewski nie będzie mógł skorzystać tego dnia z usług sześciu zawodników. Większość z nich nadal przechodzi rekonwalescencje.

Wisła Kraków w piątek rozegra niezwykle ważny mecz w kontekście walki o awans do Ekstraklasy. Podopieczni Radosława Sobolewskiego zmierzą się na wyjeździe z liderującym ŁKS-em Łódź.

Choć to gospodarze przewodzą tabeli pierwszej ligi, to w roli faworyta wystąpi „Biała Gwiazda”.

Ekipa spod Wawelu to rewelacja rundy wiosennej, która poza dwoma porażkami, idzie jak burza. Dobrą dyspozycję postara się potwierdzić przy okazji najbliższego starcia.

Trzeba mieć na uwadze, że Wisła Kraków przystąpi do tej rywalizacji bez sześciu zawodników, bo z kontuzjami zmagają się David Juncà, Álex Mula, Piotr Starzyński, Alan Uryga oraz Jakub Błaszczykowski.

Dodatkowo chory jest Zdeněk Ondrášek.

Czy mimo to „Biała Gwiazda” stawi czoła wyżej notowanemu rywalowi? Odpowiedź na to pytanie w piątek o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE] Koniec sezonu dla czołowego gracza Korony Kielce. Kibice w szale [OFICJALNIE] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy