Włoski bramkarz zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu

Włoski bramkarz zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu fot. Transfery.info
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Bramkarz Genoi Mattia Perin został zatrzymany za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

22-latek jechał w nocy swoim autem przy nabrzeżu Arenzano, niedaleko Genui. Został zatrzymany przez patrol policji na kontrolę. Po przeprowadzeniu badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że jest nietrzeźwy.
 
Oficjalnie nie przekazano jednak informacji, o ile zawodnik przekroczył dopuszczalne stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Samochód, który prowadził piłkarz włoskiego klubu, został przekazany przyjacielowi bramkarza, a Perinowi został postawiony zarzut jazdy pod wpływem alkoholu. Niebawem okaże się, czy klub ukarze gracza za tę postawę. W poniedziałek Genoa zagra z Palermo w ramach 12. kolejki włoskiej ligi.
 
Perin w tym sezonie jest podstawowym golkiperem swojej drużyny. W aktualnych rozgrywkach Serie A wystąpił w 11 meczach. 18 listopada zanotował debiut w drużynie narodowej.
Więcej na temat: Mattia Perin Genoa CFC Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy