Wszołek o krok od transferu do Anglii!

Wszołek o krok od transferu do Anglii! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Paweł Wszołek prawdopodobnie dołączy do Queens Park Rangers.

Dziennikarz Mateusz Borek poinformował na Twitterze, że reprezentant Polski może przenieść się do Anglii. Klub z Championship finalizuje jego roczne wypożyczenie z Hellas Verona.

Skrzydłowym w ostatnim czasie interesowała się Legia, szukająca transferów na miarę aspiracji, możliwych po awansie do Ligi Mistrzów. Rozmowy nie były łatwe, a zagraniczna oferta najwidoczniej okazała się ciekawszą opcją dla 24-latka.

Wszołek poszukiwał nowego klubu w związku ze spadkiem jego zespołu do Serie B. W poprzednim sezonie - zwłaszcza w jego drugiej części - był wyróżniają się postacią drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy