Wulkanizacja poczeka. OFICJALNIE: Badia na dłużej w Piaście Gliwice

Wulkanizacja poczeka. OFICJALNIE: Badia na dłużej w Piaście Gliwice fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował o przedłużeniu współpracy z Gerardem Badíą.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że piłkarz nosi się z zamiarem opuszczenia Piasta Gliwice. Taka decyzja miała być rzekomo motywowana propozycją, którą otrzymał od teściowej.

Ta zaoferowała mu, by porzucił futbol na rzecz pracy w rodzinnej firmie wulkanizacyjnej. Wydaje się jednak, że podjął inną decyzję.

Piast Gliwice poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony, że umowa z Badíą została przedłużona. Na jej mocy zawodnik będzie grał dla byłego mistrza Polski co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

- Dużo myślałem o przyszłości. Rozmawiałem z rodziną i wspólnie doszliśmy do wniosku, że pozostanie tutaj to najlepsze możliwe rozwiązanie. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło. Myślę, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji - powiedział.

Hiszpan trafił do Piasta zimą 2014 roku. Od tamtej pory rozegrał na polskich boiskach blisko 200 spotkań. W tym czasie strzelił 31 bramek i zanotował 34 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy