Wulkanizacja poczeka. OFICJALNIE: Badia na dłużej w Piaście Gliwice

Wulkanizacja poczeka. OFICJALNIE: Badia na dłużej w Piaście Gliwice fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował o przedłużeniu współpracy z Gerardem Badíą.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że piłkarz nosi się z zamiarem opuszczenia Piasta Gliwice. Taka decyzja miała być rzekomo motywowana propozycją, którą otrzymał od teściowej.

Ta zaoferowała mu, by porzucił futbol na rzecz pracy w rodzinnej firmie wulkanizacyjnej. Wydaje się jednak, że podjął inną decyzję.

Piast Gliwice poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony, że umowa z Badíą została przedłużona. Na jej mocy zawodnik będzie grał dla byłego mistrza Polski co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

- Dużo myślałem o przyszłości. Rozmawiałem z rodziną i wspólnie doszliśmy do wniosku, że pozostanie tutaj to najlepsze możliwe rozwiązanie. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło. Myślę, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji - powiedział.

Hiszpan trafił do Piasta zimą 2014 roku. Od tamtej pory rozegrał na polskich boiskach blisko 200 spotkań. W tym czasie strzelił 31 bramek i zanotował 34 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy