Wulkanizacja poczeka. OFICJALNIE: Badia na dłużej w Piaście Gliwice

Wulkanizacja poczeka. OFICJALNIE: Badia na dłużej w Piaście Gliwice fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował o przedłużeniu współpracy z Gerardem Badíą.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że piłkarz nosi się z zamiarem opuszczenia Piasta Gliwice. Taka decyzja miała być rzekomo motywowana propozycją, którą otrzymał od teściowej.

Ta zaoferowała mu, by porzucił futbol na rzecz pracy w rodzinnej firmie wulkanizacyjnej. Wydaje się jednak, że podjął inną decyzję.

Piast Gliwice poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony, że umowa z Badíą została przedłużona. Na jej mocy zawodnik będzie grał dla byłego mistrza Polski co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

- Dużo myślałem o przyszłości. Rozmawiałem z rodziną i wspólnie doszliśmy do wniosku, że pozostanie tutaj to najlepsze możliwe rozwiązanie. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło. Myślę, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji - powiedział.

Hiszpan trafił do Piasta zimą 2014 roku. Od tamtej pory rozegrał na polskich boiskach blisko 200 spotkań. W tym czasie strzelił 31 bramek i zanotował 34 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy