Wymiana na linii Barcelona - Arsenal?!

Wymiana na linii Barcelona - Arsenal?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Jak podaje „Marca”, włodarze Barcelony mają nowy plan na ściągnięcie do siebie Héctora Bellerína.

Obrońca Arsenalu, który w przeszłości szkolił się w Barcelonie, od dawna jest łączony z powrotem do Katalonii. Wicemistrzom Hiszpanii zależy na sprowadzeniu nowego prawego defensora i to właśnie 22-latek stanowi dla nich priorytet.


W ostatnich dniach wydawało się, że takowy transfer staje się coraz mniej prawdopodobny. Dziennikarze „Marki” podkreślają jednak, że Barcelona się nie poddaje i próbuje znaleźć sposób, by przekonać Arsenal do sprzedaży swojego zawodnika. Jedną z opcji ma być zaoferowanie londyńczykom (oczywiście z dopłatą) Rafinhi.

24-letni pomocnik również od pewnego czasu łączony jest z kilkoma klubami. Związane jest to z chęcią rozgrywania przez samego zawodnika większej liczby minut. Do tej pory spekulowało się, że Brazylijczyk może przenieść się do Liverpoolu bądź Romy, ale nie można wykluczyć, iż jego nowym przystankiem będzie właśnie Arsenal.

Hiszpanie podkreślają, że sam Rafinha nie miałby nic przeciwko przeprowadzce do stolicy Anglii. Kluczową kwestią pozostaje oczywiście to, ile Barcelona byłaby w stanie dopłacić do takiej transakcji.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy