Wymiana na linii Manchester-Inter?

Wymiana na linii Manchester-Inter?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Według doniesień mediów, Javier Hernández opuści drużynę "Czerwonych Diabłów" i przeniesie się do Interu. W zamian za niego w przeciwną stronę powędrowałby wówczas Fredy Guarín.

O odejściu meksykańskiego napastnika z Old Trafford mówi się już od dawna, ponieważ piłkarz w zeszłym sezonie nie grał zbyt często. Van Gaal na początku sezonu skomentował sytuację 26-latka.
 
- Będę musiał zobaczyć, jak on gra. Widziałem go tylko kiedyś pod opieką innego trenera, teraz jest tutaj i mogę dokładniej się mu przyjrzeć - powiedział wówczas szkoleniowiec Manchesteru.
 
Głos w sprawie zabrał również były obrońca "Czerwonych Diabłów", Nemanja Vidić, który po ośmiu sezonach spędzonych na Old Trafford opuścił Wyspy Brytyjskie i dołączył właśnie do Interu.
 
- Ta sprawa zależy od klubów. Oczywiście, "Chicharito" byłby dużym wzmocnieniem dla każdego zespołu i bylibyśmy szczęśliwi, gdyby grał u nas - ocenił Serb.
 
Co ciekawe, Guarin odrzucił niedawno oferty z Wolfsburga i z Zenita. Dodatkowo pozycja środkowego pomocnika jest tą, którą chce wzmocnić van Gaal przed rozpoczęciem nowego sezonu. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy