Xavi nie owija w bawełnę. To cel transferowy FC Barcelony

Xavi nie owija w bawełnę. To cel transferowy FC Barcelony fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Alex Pintanel

FC Barcelona podjęła decyzję i latem chce sprowadzić nowego prawego defensora - informuje Alex Pintanel.

FC Barcelona rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W minionych dniach podopieczni Xaviego mierzyli się w meczu towarzyskim z Arsenalem i ulegli przeciwnikowi 3-5.

Xavi po tym spotkaniu tylko utwierdził się w swoim przekonaniu - mistrzowie Hiszpanii potrzebują wzmocnień, bo jedna pozycja wyjątkowo kuleje. Mowa oczywiście o prawej obronie.

Przeciwko drugiej drużynie Premier League z konieczności wystąpił tam Sergi Roberto.

31-latek to oczywiście elastyczny gracz, który jednak pewnego poziomu na niektórych pozycjach nie jest w stanie przeskoczyć.

Joan Laporta i jego ludzie mają zatem pełne ręce roboty. Najpierw muszą pozbyć się Sergiño Desta, by następnie sprowadzić nowego defensora. Żądanie Xaviego jest jasne i mistrz kraju musi je spełnić.

Kto może trafić na Camp Nou? Na ten moment pod uwagę brane są dwie kandydatury, a są nimi Iván Fresneda oraz João Cancelo.

Szczególnie drugie z tych nazwisk zyskuje uznanie Xaviego.

Klamka niewątpliwie zapadła i można spodziewać się w najbliższych dniach wzmożonego ruchu w tej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy