Yepes i Mondragón w jednym zespole?

Yepes i Mondragón w jednym zespole? fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Cali

Defensor Mario Yepes i bramkarz Faryd Mondragón mogą wkrótce spotkać się w jednym klubie - Deportivo Cali.

Prezydent Cali Álvaro Martínez potwierdził, że 38-letni środkowy obrońca jest dla niego transferowym priorytetem. Aktualnie reprezentant Kolumbii gra wciąż we Włoszech - po odejściu z Milanu w Atalancie, jednak może dojść do wniosku, że po Mistrzostwach Świata nadejdzie odpowiedni czas na powrót do ojczyzny. Yepes w przeszłości grał także dla Chievo, Paris Saint-Germain, Nantes. Z Kolumbii wyjechał w 1999 roku, by występować w Argentynie w River Plate.
 
Z kolei drugi weteran 42-letni Faryd Mondragón dostanie propozycję nowej umowy - na kolejne sześć miesięcy, co oznaczałoby grę w Cali do końca roku. Nie wiadomo jeszcze, co golkiper sądzi o tej ofercie.
 
Yepes i Mondragón urodzili się w Cali, a w barwach Deportivo grali na początku swoich karier. Pomimo wieku, są pewniakami do powołania do kolumbijskiej kadry (Yepes jako zawodnik pierwszego składu, Mondragón jako dubler Davida Ospiny), którą wielu typuje na "czarnego konia" brazylijskiego mundialu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy