Z Lecha do Anglii?!

Z Lecha do Anglii?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Przegląd Sportowy

Tamás Kádár może być bohaterem zimowego transferu do Anglii.

26-letnim środkowym lub lewym obrońcą Lecha Poznań interesują się bowiem Leicester City i Birmingham City, informuje „Przegląd Sportowy”. Miało już nawet paść konkretne zapytanie kwotowe, jednak wycena ze strony potencjalnych kontrahentów i „Kolejorza” zdecydowanie się różni. Wkrótce w grze powinny pojawić się kluby z innych części Europy, spekulowano choćby o obserwacjach klubów 2. Bundesligi.

Reprezentant Węgier w tym sezonie zdążył rozegrać 16 spotkań w tym sezonie Ekstraklasy. W Lechu występuje od stycznia 2015 roku, gdy za niespełna pół miliona euro przeniósł się z Diósgyör.

O przeprowadzce Kádára wiele mówiło się już latem, ale wówczas oferty nie przekonały ani Lecha, ani zawodnika. Teraz ma się to zmienić, ale sytuacja powinna wyjaśnić się dopiero pod koniec okna transferowego w Europie Zachodniej, czyli w ostatnich dniach stycznia.

Anglia dla wychowanka Zalaegerszeg nie byłaby nowym kierunkiem, bowiem w latach 2008-2012 reprezentował barwy Newcastle United i Huddersfield Town.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy