Z Legii do Manchesteru United!

Z Legii do Manchesteru United! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Jak podaje Legia.net, Radosław Kucharski żegna się z Legią Warszawa.

Portal już wcześniej informował, że szef skautingu mistrzów Polski może pożegnać się z warszawskim klubem i trafić na Wyspy. Obecnie wszystko ma być już jasne. Kucharski odejdzie z Legii i będzie pracował w Manchesterze United.

W Legii przebywał on od dziewięciu lat, zajmując się na samym początku obserwacją utalentowanych młodych zawodników. Po jakimś czasie był odpowiedzialny również za wyszukiwanie seniorów. Jednym z jego największych sukcesów było odkrycie dla klubu ze stolicy Ondreja Dudy.

Praca z młodzieżą, obserwacje, decyzje dotyczące transferu zawodników, współtworzenie działu skautingu akademii.... Takie były moje początki. Do zespołu skautów pierwszego zespołu wszedłem już z doświadczeniem - mówił jakiś czas temu w rozmowie z oficjalną stroną warszawskiego klubu. 


Ostatnio Kucharski pełnił rolę dyrektora do spraw skautingu, mając za zadanie m.in. koordynowanie i rozbudowę siatki obserwatorów. 

Spekuluje się, że dla „Czerwonych Diabłów” będzie on obserwował zawodników w naszym kraju, Słowacji oraz na Węgrzech.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy