Z Legii do Manchesteru United!

Z Legii do Manchesteru United!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Jak podaje Legia.net, Radosław Kucharski żegna się z Legią Warszawa.

Portal już wcześniej informował, że szef skautingu mistrzów Polski może pożegnać się z warszawskim klubem i trafić na Wyspy. Obecnie wszystko ma być już jasne. Kucharski odejdzie z Legii i będzie pracował w Manchesterze United.

W Legii przebywał on od dziewięciu lat, zajmując się na samym początku obserwacją utalentowanych młodych zawodników. Po jakimś czasie był odpowiedzialny również za wyszukiwanie seniorów. Jednym z jego największych sukcesów było odkrycie dla klubu ze stolicy Ondreja Dudy.

Praca z młodzieżą, obserwacje, decyzje dotyczące transferu zawodników, współtworzenie działu skautingu akademii.... Takie były moje początki. Do zespołu skautów pierwszego zespołu wszedłem już z doświadczeniem - mówił jakiś czas temu w rozmowie z oficjalną stroną warszawskiego klubu. 


Ostatnio Kucharski pełnił rolę dyrektora do spraw skautingu, mając za zadanie m.in. koordynowanie i rozbudowę siatki obserwatorów. 

Spekuluje się, że dla „Czerwonych Diabłów” będzie on obserwował zawodników w naszym kraju, Słowacji oraz na Węgrzech.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy