Z Legii do Ruchu

Z Legii do Ruchu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Ruch Chorzów

Jakub Arak prawdopodobnie przejdzie do Ruchu.

Chorzowski klub poinformował, że napastnik zostanie dziś poddany badaniom medycznym i potwierdził zainteresowanie sprowadzeniem 21-latka. W grę wchodzi transfer definitywny, ale najprawdopodobniej Legia zapewni sobie klauzulę zapewniającą jej ewentualnie wykupienie zawodnika w przyszłości.

Arak ostatnio był wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec - w pierwszej lidze zdobył osiem bramek. W Warszawie nie miałby szans na regularne występy, dlatego dołączenie do "Niebieskich" powinno być rozwiązaniem korzystnym dla wszystkich stron.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy