Z Milanu do MLS?

Z Milanu do MLS?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Keisuke Honda znalazł się na celowniku klubów z MLS.

30-latek nie jest znaczącą postacią w układance trenera Vincenzo Montelli. Japończyk do tej pory spędził na boisku zaledwie kilka minut w spotkaniu z Udinese, dlatego zarówno on, jak i klub, mają przemyśleć rozstanie już zimą. Pomocnik wzbudza spore zainteresowanie za oceanem.

"Calcio Mercato" informuje, że Amerykanie uważnie obserwują sytuację piłkarza Milanu i poważnie rozważają jego sprowadzenie. Handa miałby przenieść się do MLS już w styczniu i przygotowywać się z nową drużyną do przyszłego sezonu, który rozpocznie się w marcu. Głównymi kandydatami do pozyskania pomocnika są w tej chwili Los Angeles Galaxy, New York City FC i New York Red Bulls.

Problemem mogą okazać się zarobki zawodnika, w MLS obowiązuje bowiem salary cap. Każdy z klubów może jednak zatrudnić trzech piłkarzy, których zarobki będą przekraczały ustaloną normę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy