Z Östersunds do Serie A?

Z Östersunds do Serie A? fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Saman Ghoddos wzbudził zainteresowanie Atalanty i Sampdorii.

Oba kluby toczą ze sobą zaciętą walkę o awans do europejskich pucharów. Okazuje się, że nie będzie to ich jedyna rywalizacja stoczona na przestrzeni najbliższych tygodni. Włoskie ekipy przejawiają bowiem zainteresowanie Samanem Ghoddosem.

24-latek ma za sobą świetny sezon w Östersunds. Z dobrej strony pokazał się on nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale również na boiskach Ligi Europy, czym wzbudził spore zainteresowanie zachodnich klubów.

Jego obecny pracodawca dokonał wyceny swojego zawodnika. Östersunds żąda za niego sześć milionów euro. Dla Atalanty, jak i Sampdorii nie jest to cena zaporowa, dlatego niewykluczone, że w ciągu najbliższych dni oba podmioty przystąpią do negocjacji ze Szwedami. 

Warto dodać, że Ghoddos jest czterokrotnym reprezentantem Iranu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy