Z Östersunds do Serie A?

Z Östersunds do Serie A? fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Saman Ghoddos wzbudził zainteresowanie Atalanty i Sampdorii.

Oba kluby toczą ze sobą zaciętą walkę o awans do europejskich pucharów. Okazuje się, że nie będzie to ich jedyna rywalizacja stoczona na przestrzeni najbliższych tygodni. Włoskie ekipy przejawiają bowiem zainteresowanie Samanem Ghoddosem.

24-latek ma za sobą świetny sezon w Östersunds. Z dobrej strony pokazał się on nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale również na boiskach Ligi Europy, czym wzbudził spore zainteresowanie zachodnich klubów.

Jego obecny pracodawca dokonał wyceny swojego zawodnika. Östersunds żąda za niego sześć milionów euro. Dla Atalanty, jak i Sampdorii nie jest to cena zaporowa, dlatego niewykluczone, że w ciągu najbliższych dni oba podmioty przystąpią do negocjacji ze Szwedami. 

Warto dodać, że Ghoddos jest czterokrotnym reprezentantem Iranu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy