Z Wisły Kraków do Bundesligi?!

Z Wisły Kraków do Bundesligi?!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Fussballinfo.de

Zoran Arsenić może w najbliższym czasie opuścić szeregi krakowskiego zespołu.

Postawę 24-letniego chorwackiego obrońcy w niedawnym meczu ligowym przeciwko Legii Warszawa miał obserwować z trybun wysłannik Werderu Brema, który rzekomo jest poważnie zainteresowany pozyskaniem obrońcy „Białej Gwiazdy”.

Arsenić ze względu na kontuzję pauzował przez znaczną część początku bieżącego sezonu. W ostatnich trzech kolejkach wystąpił jednak w wyjściowym składzie ekipy prowadzonej przez Macieja Stolarczyka, pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie.

Zajmujący aktualnie pozycję wicelidera Bundesligi klub z Bremy już dziś rozpoczął poszukiwania potencjalnych wzmocnień środka defensywy. Na chwilę obecną jedynymi nominalnymi stoperami w jego kadrze są bowiem Niklas Moisander oraz Miloš Veljković, których w razie potrzeby zastępują występujący zazwyczaj w pomocy Phillip Bargfrede oraz Marco Friedl.

Działacze Wisły za usługi swojego zawodnika mają żądać około 1,25 miliona euro. Warto zaznaczyć, iż klub z północnych Niemiec zainteresowanie jego usługami wyrażał już w trakcie minionego okienka transferowego.

Chorwacki stoper zawitał na Stadion przy ulicy Reymonta latem minionego roku z rodzimego NK Osijek. Jak dotąd wystąpił w jego barwach w 39 oficjalnych spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy