Zagrał z Arsenalem, teraz chce go pięć klubów z Premier League

Zagrał z Arsenalem, teraz chce go pięć klubów z Premier League fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: ESPN | Fotbal Direkt

Kilka zespołów z Premier League oraz innych lig europejskich jest zainteresowanych transferem Samana Ghoddosa z Östersunds FK.

Szwedzka drużyna sprawiła w poprzednim tygodniu sporą sensację, ogrywając w Lidze Europy Arsenal (2-1). Obserwatorzy spotkania byli pod jeszcze większym wrażeniem ze względu na fakt, że mecz został rozegrany na Emirates Stadium, więc Östersunds FK wystąpiło w roli gościa. Na trybunach londyńskiego stadionu zasiadło wielu skautów, na których spore wrażenie wywarł Ghoddos.

Na konferencji prasowej 24-letniego zawodnika pochwalił sam Arsene Wenger: „Pod względem technicznym i taktycznym bardzo mi zaimponował”.

Po spotkaniu, w którym Ghoddos asystował przy jednym z trafień, na listach życzeń mieli go już przedstawiciele West Ham United, Leicester City, Southampton, West Bromwich Albion, Brighton, Celty Vigo, Chievo, Crveny Zvezdy i Anderlechtu. Zainteresowanie tego ostatniego zespołu potwierdził na łamach szwedzkich mediów prezes Östersunds FK, Daniel Kindberg.

- To prawda, jesteśmy w kontakcie. Anderlecht śledzi nasze poczynania od pewnego czasu i interesuje się Ghoddosem, ale na ich liście życzeń znalazło się także kilku innych piłkarzy – przydznał Kindberg.

Ewentualna sprzedaż reprezentanta Iranu wiązałaby się dla Östersunds FK z ogromnym zarobkiem. Na początku 2016 roku zawodnik trafił do klubu z Syrianski za 75 tysięcy euro. Dzisiaj Szwedzi mogą liczyć na jego sprzedanie za kilka milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy