Zamieszanie wokół transferu Corchii

Zamieszanie wokół transferu Corchii
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Get French Football

Sytuacja Sébastiena Corchii stała się wyjątkowo zaskakująca. Wydawało się, że Francuz jest już zawodnikiem Lille, jednak sprawa mocno się skomplikowała.

Corchia był już oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Lille, jednak obecnie został bez klubu. Jego przejście do drużyny z Grand Stade Lille Métropole nie zostało ratyfikowane przez Francuski Związek Piłki Nożnej (Fédération Française de Football).

Lille nie wypłaciło jeszcze 1,8 miliona euro do Sochaux i dziewiętnasta drużyna ligi francuskiej może nigdy nie otrzymać zapłaty za piłkarza. Prawy obrońca powiedział, że najprawdopodobniej wróci do poprzedniego klubu i dopiero w lipcu dołączy do "Les Dogues".

23 letni piłkarz w obecnym sezonie wystąpił w 20 spotkaniach Ligue 1. Corchia posiada obywatelstwo francuskie i włoskie, jednak dotychczas występował w młodzieżowych reprezentacjach „Trójkolorowych”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy