Zamieszanie z Guilherme. Transferu do Benevento nie będzie?!

Zamieszanie z Guilherme. Transferu do Benevento nie będzie?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net I Twitter

Komplikuje się sprawa przenosin Guilherme do Benevento.

Brazylijczyk, który przez cztery ostatnie lata reprezentował barwy Legii Warszawa, opuścił Łazienkowską pod koniec roku. Jego odejście z ekipy mistrza Polski było spowodowane chęcią podjęcia nowego wyzwania. Od samego początku było wiadomo, że 26-latkowi najbliżej do Benevento. Włoskie media na czele z Gianluką Di Marzio publikowały już nawet jego zdjęcia, podając, że lada moment podpisze on umowę z włoskim klubem. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że taki ruch nie stanie się faktem. Problem ma stanowić podejście do całej sprawy agenta zawodnika. Menedżer podobno zażądał nagle wyższej prowizji. Z tego względu na ten moment wydaje się, że do parafowania umowy nie dojdzie.

Co ciekawe, zamieszanie z Brazylijczykiem w roli głównej skomentował właściciel i prezes Legii, Dariusz Mioduski, który został zapytany przez jednego z kibiców, czy mistrzowie Polski monitorują to, co dzieje się z ich byłym zawodnikiem.

„Monitorujemy, ale tam jest chyba bardziej skomplikowana sytuacja. Wątpię, żeby temat wrócił...” - napisał na Twitterze działacz, odnosząc się do pomysłu dotyczącego powrotu Guilherme na Łazienkowską.

Brazylijczyk rozegrał w koszulce Legii 150 spotkań. Zdobył w nich 21 bramek i zaliczył 23 asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy