Zanzi: Oferta Southampton za Ramireza była za dobra, żeby ją odrzucić

Zanzi: Oferta Southampton za Ramireza była za dobra, żeby ją odrzucić
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sport

Gastón Ramírez trafił latem do Southampton, a sam transfer dla wielu był zaskoczeniem. Wyjaśnienia w tej sprawie złożył Zazni, który jest dyrektorem generalnym Bologny.

- Ramirez wiedział, że sprzedamy go tylko, gdy zostaną osiągnięte specjalne warunki. Takie są możliwe tylko pod koniec okna i mieliśmy mało czasu do działania - powiedział Zanzi dla włoskiej stacji radiowej.

Twierdzi on także, że sytuacja rynkowa jest taka, że zespołom z Półwyspu Apenińskiego brakuje pieniędzy, szczególnie biorąc pod uwagę możliwości finansowe ich europejskich rywali. A sam zawodnik po prostu nie mógł nie przyjąć oferty. Była ona zbyt atrakcyjna.
 
- Pomimo trudności udało nam się zrobić dobrą robotę, wzięliśmy Gilardino - broni się jednak Zanzi.
 
Urugwajczyk trafił do Southampton za rekordową dla tego klubu kwotę. Nie pomogło to jednak w fortunnym starcie rozgrywek, bowiem zaliczyli oni w pierwszych czterech meczach cztery porażki, kolejno: 3-2, 2-0, 3-2 i 6-1. Z Manchesterem City, Wigan Athletic, Manchesterem United i Arsenalem Londyn. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy