Zapowiadany wywiad z Neymarem został... skradziony

Zapowiadany wywiad z Neymarem został... skradziony
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UOL Esporte

UOL Esporte podaje, że dziennikarzom programu „Aqui na Band” skradziono nagrany wywiad z Neymarem.

Szczera rozmowa z gwiazdorem Paris Saint-Germain była zapowiadana już od pewnego czasu. Brazylijscy dziennikarze spotkali się z 27-latkiem dwukrotnie - w czwartek i sobotę. Za pierwszym razem zawodnik nie chciał rozmawiać na temat oskarżenia o gwałt oraz potencjalnego powrotu do Barcelony. Jak czytamy, w kolejnej rozmowie przekazał pewne informacje dotyczące swojej przyszłości. Wywiad jednak zniknął.

Powyższe źródło przekonuje, że materiał został skradziony z bagażnika jednego z dziennikarzy. Rozmowa znajdowała się zapewne na karcie pamięci.

Zgodnie z pierwotnym planem wywiad miał zostać wyemitowany w poniedziałek, co już na pewno się nie stanie. Na razie nie wiadomo, jak potoczy się dalej cała sprawa.

Mniej więcej w tym samym momencie Neymar rozmawiał z Oh My Goal. - Moje najlepsze wspomnienie w karierze? Są dwa. Pierwsze, kiedy wygraliśmy Igrzyska Olimpijskie z reprezentacją Brazylii. Drugie, kiedy dokonaliśmy remontady w starciu z PSG. Gdy zdobyliśmy szóstą bramkę... Nigdy nie czułem czegoś takiego - przyznał Brazylijczyk, co zostało odebrane jako wbicie szpili mistrzowi Francji.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami atakujący odbył dzisiaj rozmowę z dyrektorem sportowym PSG, Leonardo, i wrócił do treningów z zespołem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy