Zapytanie o Krzysztofa Piątka. Zastępstwo dla gwiazdy

Zapytanie o Krzysztofa Piątka. Zastępstwo dla gwiazdy fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolò Schira

Krzysztof Piątek wzbudził zainteresowanie ze strony Borussii Dortmund - poinformował Nicolò Schira.

„Borussia Dortmund zapytała o Krzysztofa Piątka z Herthy Berlin. Polski napastnik może odejść w letnim oknie” - napisał Nicolò Schira na Twitterze.

Borussia Dortmund pozyskała w tym oknie dwóch napastników: Sébastiena Hallera i Karima Adeyemiego, płacąc za nich po 30 milionów euro. Pierwszy z nich w najbliższym czasie nie zadebiutuje jednak w barwach BVB. U napastnika zdiagnozowano guza jądra. 28-latek jest już po operacji, która zakończyła się pomyślnie. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy będzie mógł wrócić na murawę.

Sky Sport informowało wcześniej, że swoje usługi Borussii w roli zastępcy Hallera zaproponował już Luis Suárez.

Jeśli chodzi o Piątka, to 27-latek spędził drugą część ostatniego sezonu na wypożyczeniu w Fiorentinie. W jego trakcie strzelił trzy gole w Serie A i trzy kolejne w Pucharze Włoch. Już po powrocie do Niemiec pojawiły się informacje o zainteresowaniu polskim napastnikiem ze strony innego włoskiego klubu - Salernitany. Miała już ona przedstawić Herthcie ofertę jego wypożyczenia.

OFICJALNIE: Komunikat Sébastiena Hallera po wykryciu nowotworu. „Wrócę silniejszy”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy