Zapytanie Sportingu w sprawie pomocnika Realu

Zapytanie Sportingu w sprawie pomocnika Realu
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: O Jogo

Sporting Lizbona podobno chce wypożyczyć pomocnika Realu Madryt, Lucasa Silvę.

Według "O Jogo", klub ze stolicy Portugalii jest jednym z potencjalnym przystanków w karierze młodego zawodnika, który obecnie nie może liczyć na regularne występy na Santiago Bernabeu. W ostatnim sezonie nie zdecydowano się go wypożyczyć do żadnego zespołu, co miało rezultat w postaci zaledwie 9 występów we wszystkich rozgrywkach.

Zimowy nabytek "Królewskich" nie znajduje się w planach Rafy Beniteza na nowy sezon, czego dowodem jest choćby jego absencja w drużynie, która udała się do Niemiec na Audi Cup. 

Uważa się, że 22-letni Brazylijczyk jest w Lizbonie postrzegany jako idealny zastępca Williama Carvalho na czas jego rekonwalescencji. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy