Zapytanie Sportingu w sprawie pomocnika Realu

Zapytanie Sportingu w sprawie pomocnika Realu
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: O Jogo

Sporting Lizbona podobno chce wypożyczyć pomocnika Realu Madryt, Lucasa Silvę.

Według "O Jogo", klub ze stolicy Portugalii jest jednym z potencjalnym przystanków w karierze młodego zawodnika, który obecnie nie może liczyć na regularne występy na Santiago Bernabeu. W ostatnim sezonie nie zdecydowano się go wypożyczyć do żadnego zespołu, co miało rezultat w postaci zaledwie 9 występów we wszystkich rozgrywkach.

Zimowy nabytek "Królewskich" nie znajduje się w planach Rafy Beniteza na nowy sezon, czego dowodem jest choćby jego absencja w drużynie, która udała się do Niemiec na Audi Cup. 

Uważa się, że 22-letni Brazylijczyk jest w Lizbonie postrzegany jako idealny zastępca Williama Carvalho na czas jego rekonwalescencji. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy