Zieliński wciąż niepewny swojej przyszłości. Odrzucił propozycję Napoli

Zieliński wciąż niepewny swojej przyszłości. Odrzucił propozycję Napoli fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Matino

Piotr Zieliński nie wyraził zainteresowania przedłużeniem umowy z Napoli na zaproponowanych mu warunkach - uważa „Il Matino”.

Reprezentant Polski rozmawia już od kilkunastu dobrych miesięcy z przedstawicielami włoskiego klubu w kwestii podpisania nowej umowy z „Partenopei”.

Media z Półwyspu Apenińskiego informowały nie tak dawno, że środkowy pomocnik jest już bardzo bliski osiągnięcia pełnego porozumienia z władzami ekipy ze Stadio San Paolo i wkrótce powinien złożyć stosowne podpisy pod przygotowanymi dla niego dokumentami.

Dziennikarze „Il Matino” uważają jednak, że sprawa najbliższej przyszłości Piotra Zielińskiego jako zawodnika Napoli jest wciąż daleka od rozstrzygnięcia, ponieważ 25-latek miał odrzucić propozycję zespołu zapewniającą mu zarobki wynoszące nieco ponad trzy miliony euro z zapisaną klauzulą odstępnego na poziomie 100 milionów euro.

Reprezentant Polski miał zdecydować się na podjęcie takiej decyzji, bo nadal zastanawia się czy właściwym krokiem dla niego będzie przedłużenie współpracy z włoską drużyną.

Obecny kontrakt wiąże środkowego pomocnika z ekipą ze Stadio San Paolo do końca czerwca 2021 roku.

Zieliński rozegrał 31 spotkań w trwającym sezonie dla Napoli i zdobył w nich dwa gole oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy