Zieliński wciąż niepewny swojej przyszłości. Odrzucił propozycję Napoli

Zieliński wciąż niepewny swojej przyszłości. Odrzucił propozycję Napoli fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Matino

Piotr Zieliński nie wyraził zainteresowania przedłużeniem umowy z Napoli na zaproponowanych mu warunkach - uważa „Il Matino”.

Reprezentant Polski rozmawia już od kilkunastu dobrych miesięcy z przedstawicielami włoskiego klubu w kwestii podpisania nowej umowy z „Partenopei”.

Media z Półwyspu Apenińskiego informowały nie tak dawno, że środkowy pomocnik jest już bardzo bliski osiągnięcia pełnego porozumienia z władzami ekipy ze Stadio San Paolo i wkrótce powinien złożyć stosowne podpisy pod przygotowanymi dla niego dokumentami.

Dziennikarze „Il Matino” uważają jednak, że sprawa najbliższej przyszłości Piotra Zielińskiego jako zawodnika Napoli jest wciąż daleka od rozstrzygnięcia, ponieważ 25-latek miał odrzucić propozycję zespołu zapewniającą mu zarobki wynoszące nieco ponad trzy miliony euro z zapisaną klauzulą odstępnego na poziomie 100 milionów euro.

Reprezentant Polski miał zdecydować się na podjęcie takiej decyzji, bo nadal zastanawia się czy właściwym krokiem dla niego będzie przedłużenie współpracy z włoską drużyną.

Obecny kontrakt wiąże środkowego pomocnika z ekipą ze Stadio San Paolo do końca czerwca 2021 roku.

Zieliński rozegrał 31 spotkań w trwającym sezonie dla Napoli i zdobył w nich dwa gole oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy