Zimą oferta za Grosickiego?
2015-09-08 10:08:49; Aktualizacja: 10 lat temu
Bundesliga wydaje się dla Kamila Grosickiego coraz bardziej prawdopodobnym kierunkiem.
Latem reprezentantem Polski interesowała się Hertha, która jednak ostatecznie nie złożyła stosownej oferty. Mimo to wysłannicy z Berlina w dalszym ciągu obserwują skrzydłowego Rennes, obecni byli także na poniedziałkowym spotkaniu z Gibraltarem, w którym 27-latek szalał już od pierwszej minuty.
Skautów niemieckiego zespołu nie zabrakło również kilka dni wcześniej we Frankfurcie, gdzie wychowanek Pogoni Szczecin także pokazał się z dobrej strony, notując efektowną asystę przy trafieniu Roberta Lewandowskiego. To może ostatecznie skłonić działaczy Herthy do złożenia mu propozycji, choć w grę wchodzą także inne kluby z Bundesligi.
Temat przeprowadzki Grosickiego do ligi, w której Polacy najlepiej się czują, jest obecny od kilku miesięcy. Jego aktualny pracodawca nie powinien robić przeszkód w zmiane barw, bowiem podopieczny Adama Nawałki pełni zazwyczaj rolę rezerwowego.



![Wszystko jest już jasne. Tak prezentuje się komplet uczestników 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/91176/170x113/afryka.jpg)

![Chelsea bez Moisésa Caicedo na noworoczny hit [OFICJALNIE]](img/photos/103328/170x113/moises-caicedo.jpg)





![Wszystko jest już jasne. Tak prezentuje się komplet uczestników 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/91176/90x60/afryka.jpg)

![Chelsea bez Moisésa Caicedo na noworoczny hit [OFICJALNIE]](img/photos/103328/90x60/moises-caicedo.jpg)






![Górnik Zabrze rozpoczyna zimowe okno. Transfer prosto z LaLigi [OFICJALNIE]](img/photos/114022/170x113/brandon-domingues.jpg)



