Zimowy transfer Witsela? „Wszystko zależy od nich”

Zimowy transfer Witsela? „Wszystko zależy od nich”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TASS

Wciąż nie wiemy, kiedy Axel Witsel trafi do Juventusu.

Reprezentant Belgii był o krok od przenosin do „Starej Damy” w letnim okienku transferowym. W samej końcówce mercato przebywał nawet w Turynie w oczekiwaniu na pomyślne zakończenie negocjacji między Juventusem, a Zenitem. Włosi byli już dogadani z samym piłkarzem, ale Rosjanie w ostatniej chwili wycofali się z transakcji.

Temat transferu jednak nie upadł. - Czy dołączę do Juventusu? Tak, transfer będzie miał miejsce. Jedyna niewiadoma to moment, w którym to nastąpi - powiedział jakiś czas temu Witsel, którego umowa z Zenitem wygasa z końcem sezonu.

Po jego ostatniej wypowiedzi dla TASS można jednak wywnioskować, że do przenosin nie dojdzie w zimowym okienku.

- Na ten moment przebywam tutaj i reprezentuję barwy rosyjskiej drużyny. Czy opuszczę klub w styczniu? Nie wiem... To nie jest moja decyzja. O wszystkim decyduje Zenit - przyznał 27-latek.

- W lecie mogłem przenieść się do Juventusu, ale nie zezwolił na to trener Lucescu. To nie było miłe uczucie. Wróciłem jednak do Petersburga i zacząłem normalnie pracować - dodał Belg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy