Zouma w Bundeslidze?!

Zouma w Bundeslidze?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Di Marzio

Kurt Zouma może opuścić Chelsea.

Reprezentant Francji ma ofertę z Schalke, a londyński klub zdecydował się podjąć rozmowy. To dość zaskakująca decyzja "The Blues", biorąc pod uwagę kadrowe braki w defensywie zespołu i fakt, że Antonio Conte od tygodni próbuje sprowadzić nowego obrońcę.

Gianluca Di Marzio podaje, że istnieją duże szanse na sfinalizowanie transakcji. Propozycja zakłada roczne wypożyczenie z opcją wykupu. 

21-latek na początku lutego doznał poważnej kontuzji, przez którą nie wziął udziału w Euro 2016. W lipcu wznowił lekkie treningi, ale nie zakończył jeszcze okresu pełnej rekonwalescencji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy